+ 38 067 605 68 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Чому варто кидати курити

Причин відмовитися від куріння набагато більше, ніж причин продовжити смолити сигарети, шкодячи своєму здоров’ю.


Відмова від куріння, безсумнівно, буде одним з найскладніших фізичних, емоційних і психологічних кроків, які вам доведеться зробити в житті, все це ще більше посилиться, якщо ви курець зі стажем і жити не можете без сигарет.

Кинути палити ніколи не пізно, навіть якщо ви диміли як паровоз протягом 40 років.

Після того, як ви кинете курити, ваше життя і здоров’я кардинальним чином зміняться в кращу сторону.

Як тільки ви викурите останню сигарету і позбудетеся від улюбленої пачки в кишені, ваше тіло почне зцілюватися і заліковувати рани, нанесені курінням. Дуже скоро ви почнете помічати позитивні моменти того, що нарешті кинули курити.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 605 68 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn