+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Чому люди продовжують курити?

Крім того, що нікотин викликає швидке звикання, що робить дуже складним процес відмови від цієї шкідливої ​​звички, багато дорослих людей висувають свої причини, через які вони не можуть або не хочуть кинути палити.

Велика кількість людей вважає, що сигарета необхідна їм, щоб боротися зі стресом і нервами. Однак, слід пам’ятати, що нікотин є стимулятором, він змушує серце битися швидше, піднімає кров’яний тиск; таким чином, насправді куріння зовсім не дозволяє вам розслабитися і впоратися зі складними ситуаціями. Інші курці відзначають, що саме куріння допомагає їм розслабитися, але помиляються і вони, тому як, якщо розглянути ситуацію, в яких їм хочеться прикурити цигарку, вони цілком з тим же успіхом могли б звернутися до іншої релакс діяльності, як наприклад, розпивання чашечки кави з друзями або перегляд телевізійних програм.
Швидше за все, люди думають, що куріння допомагає їм розслабитися просто тому, що чергова сигарета пригнічує в них симптоми тяги до нікотину.

Багато жінок продовжують палити з побоювання набрати величезну кількість зайвої ваги. Насправді, як тільки ви кинете курити, ви будете почувати себе набагато краще і енергійніше, що може стати хорошим стимулом для того, щоб піти в спортзал.

Багато людей продовжують палити в данину звичці і викурюють сигарету навіть тоді, коли не відчувають в цьому особливої ​​потреби. Наприклад, ви можете прикурити, займаючись своїми рутинними справами, розмовляючи по телефону, або читаючи газету, або переглядаючи телевізор. Якщо вам не дозволяється курити на роботі, ви перехоплюєте сигаретку до роботи, під час перерви, перед ланчем і після нього.
Для молоді куріння – своєрідний інструмент спілкування, звернення до людини з проханням позичити запальничку може стати початком бесіди.
Ну і нарешті, деякі люди курять, коли вони не мають чим зайнятися, в цьому випадку більш корисним буде пошук цікавої сфери діяльності.

Незалежно від того, з якої причини люди починають палити, більшість швидко втягується в процес. Деяким після низки невдалих спроб вдається кинути, інші будуть курити все життя.
Однак, за даними статистки близько 50% курців хотіли б взагалі не починати курити і хотіли б уже завтра відмовитися від цієї шкідливої ​​звички.
Важливо пам’ятати, що більшість людей курять через свою прихильності до нікотину, для них відмова від куріння буде значить величезна вольове зусилля при підтримці сім’ї, лікарів, друзів і фахівців.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn