+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Чому хочеться алкоголю?

Ви коли-небудь думали про себе: «Вау, я б дійсно міг випити прямо зараз!» Якщо ви регулярно вживаєте алкоголь, це нормально, якщо ви час від часу відчуваєте потяг до нього. Важкий день в офісі, сварка з чоловіком, день, проведений з друзями за переглядом великої гри, або навіть незвичайний вечір поза домом – все це може спровокувати тягу до алкоголю.

Сильна тяга до алкоголю також може вплинути на вашу здатність стримувати алкоголь. Ви коли-небудь поставали перед труднощами, щоб зупинитися після одної або двох порцій, навіть якщо заздалегідь сказали собі, що обмежите споживання алкоголю? Коли ваше тіло стає залежним від алкоголю, ваш мозок прагне більшого, і однієї сили волі недостатньо, щоб кинути пити.

Що відбувається, коли ми п’ємо?

Коли ви п’єте, алкоголь викликає викид ендорфінів. Ці хімічні речовини в головному мозку зв’язуються зі специфічними рецепторами мозку, викликаючи почуття задоволення. У сильно питущих, чим більше ендорфінів зв’язується з тією частиною мозку, яка пов’язана з обробкою винагороди, тим сильніше вони сп’янілі.

Коли алкоголь активує частина вашого мозку, що відповідає за нагороди та задоволення, ви будете жадати ще більшої кількості алкоголю. Це збільшує ймовірність того, що ви скажете «так» другому, п’ятому чи сьомому пиву, навіть якщо ви не планували пити так багато.

Що викликає у мене тягу до алкоголю?

Слово «тяга» належати до широкого спектра фізичних відчуттів, думок і емоційних бажань, які можуть спонукати вас випити, навіть якщо ви цього не хочете. Навчитися управляти тягою до алкоголю може бути непросто, особливо коли цю тягу викликають зовнішні ситуації.

Люди, місця і навіть певний час дня можуть нагадувати вам про питво і викликати тягу. В інших випадках бажання випити може просто «виникнути» у відповідь на скороминущу думку або емоцію. Навчитися розпізнавати цю тягу і керувати нею – важлива частина.

Зовнішні тригери тяги до алкоголю.

Зовнішні тригери – це люди, місця, речі та час дня, які нагадують вам про можливості випивки. Ці ситуації високого ризику досить передбачувані, і їх легше уникнути, ніж внутрішніх тригерів. Припустимо, ви зазвичай берете напої з колегами щочетверга після роботи. У цій ситуації є кілька особливих зовнішніх тригерів, яких ви можете навчитися уникати:

  • Місце: не ходіть в один і той же бар або ресторан.
  • Час: виберіть нове заняття після роботи, наприклад, похід в спортзал.
  • Люди: Просто побачити, як ваші колеги виходять з офісу, може викликати бажання випити; не проводьте з ними час відразу після роботи або замініть його непитущим заняттям, щоб створити нову звичку

Внутрішні тригери тяги до алкоголю.

З внутрішніми тригерами буває важче впоратися, тому що може здатися, що бажання випити «виникає з нізвідки». Але якщо ви зробите паузу, щоб обдумати ситуацію, думки та емоції, які відчуваєте, ви зможете краще визначити причину цих тригерів. У багатьох випадках скороминуща думка, фізичне відчуття або емоція можуть викликати бажання випити. Почуття розчарування, щастя, напруги, нервозності та хвилювання можуть викликати бажання випити.

Виявити тягу до алкоголю і керувати нею непросто. Визнаючи бажання і вирішуючи не пити, ви берете під контроль своє життя. Справитися з тригерами непросто. Програма лікування зловживання алкоголем може допомогти вам вивчити ефективні стратегії виживання. Ви можете використовувати ці стратегії, щоб управляти тригерами, яких не можна уникнути, і знизити ймовірність вживання алкоголю.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn