+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Чоловіки і куріння

Не дивлячись на те, що було доведено, що вплив куріння на організм жінки вище, ніж на організм чоловіків які палять, чоловіки також накладають на себе визначений ризик.

Як багато чоловіків знає про те, що куріння викликає імпотенцію через руйнування кровоносних судин в пенісі. Шанси стати імпотентом у курців чоловіків у віці від 30 до 40 підвищуються в два рази. Але і це не найгірше: тривалість ерекції зменшується, якість і кількість сперми теж страждають. У спермі чоловіка може міститися велика кількість ненормальних клітин. Це, безумовно, змушує задуматися, якщо ви плануєте дитину і тривале сексуальне життя.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn