+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Безкоштовне лікування залежності (алко/нарко) для біженців з України у Відні.

👉Інформація для біженців з України, які хворіють наалкогольну, наркотичну чи іншу залежність

Заклади організації «Suchthilfe Wien gGmbH» надають багаторізноманітних послуг у Відні для людей із ризиком розвитку залежності та тих, хто страждає залежністю, зокрема консультування, підтримку та лікування осіб із алкогольною, наркотичною чи іншою залежністю. Усі послуги пропонуються таким особам безкоштовно та, залежно від потреби, включають в себе з’ясування причин залежності, направлення у профільні заклади, консультації, підтримку, діагностику та лікування.

Зв’язатись із нами можна у зазначений робочий час за телефоном (німецькою або англійською мовою). Особистий прийом за попередньою домовленістю можна проводити також і у режимі відеоконференції із перекладом (українською або російською мовою).Заклади організації Suchthilfe Wien, до яких можуть звертатися біженці з України, які страждають алкогольною, наркотичною чи іншою залежністю :

Якщо Ви страждаєте алкогольною залежністю:

Регіональний спеціалізований центр (rKomz) діє як соціально-медичний консультаційний центр первинного прийому осіб із проблемами, пов’язаними із шкідливим або небезпечним вживанням алкоголю. Спілкування із мультипрофесійною командою дозволить розробити індивідуальний план лікування та направити до відповідного закладу.

Регіональний спеціалізований центрГумпендорфер штрассе, 1571060 Відень

Телефон: 01 4000-53640

Ел. адреса:kompetenzzentrum@suchthilfe.at

Час приймання телефонних дзвінків

пн, вт, чт: 9:00 – 12:00 год. та 13:00 – 16:00 год.

ср: 08:30 – 12:00 год.

пт: 09:00 – 12:00 год. та 13:00 – 15:00 год.

Вихідні дані:

Suchthilfe Wien gGmbHГумпендорфер Гюртель, 8, 1060 Відень I Gumpendorfer Gürtel 8, 1060 Wien I www.suchthilfe.wien

Якщо Ви страждаєте залежністю від інших речовин:

Консультаційний центр Jedmayer та Амбулаторія Suchthilfe Wienнадають допомогу людям, які вживають речовини, що викликають залежність. Заклади надають послуги консультування, підтримки та медичної допомоги при залежності, а також надають направлення в усі заклади Відня для продовження лікування. Особи, які були змушені втікати з України, можуть звернутися до закладу за телефоном гарячої лінії німецькою або англійською мовою. Особистий прийом можна проводити також і у режимі відеоконференції із перекладом (українською або російською мовою).

Jedmayer та Амбулаторія Suchthilfe WienГумпендорфер Гюртель, 81060 Відень

Номер гарячої лінії: 050136136

Ел. адреса: jedmayer@suchthilfe.at

Час приймання телефоннихдзвінків

пн – пт: 9:30 – 17:00 год.

Детальну інформацію про цей та інші закладиорганізації «Suchthilfe Wien» можна знайтина сайті:www.suchthilfe.wien

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn