+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

Алкоголь і ліки

Алкоголь може змінити дію та / або посилити побічні ефекти від ліків, а у певних випадках їх одночасне вживання може виявитись небезпечним для життя. Спільна дія алкоголю та ліків може бути небезпечною і в тому випадку, якщо їх приймати не одночасно.

Існують ліки, спільна дія з алкоголем яких може викликати тяжкість дихання, зростання частоти пульсу, внутрішню кровотечу та навіть інсульт.

Алкоголь може посилити побічну дію деяких лікарських засобів (наприклад, визивати сонливість, головокруження, тошноту) і тим самим збільшити ризик виникнення несприятливих випадків або травм.

Крім того, такі ліки як знеболювальні та засоби проти кашлю, простуди та алергії містять більше одного активного компонента, і всі вони можуть вступати в реакцію з алкоголем.

Попед прийомом любого лікарства потрібно уважно прочитати інформаційний лист і при необхідності порадитися з лікарем. Багато ліків, у тому числі з безрецептурного продажу, можуть при взаємодії, навіть з невеликим кількістю алкоголю, діяти інакше. Особливо уважним потрібно бути у разі прийому антибіотиків, антидепресантів, препаратів проти епілепсії, препаратів від алергії, препаратів проти захворювань на серцево-судинну систему, противодиабетичних препаратів, знеболювальних, заспокійливих та снотворних препаратів.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn