+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

7 кроків, які потрібно зробити, якщо близька людина відмовляється лікувати свою алкогольну залежність

Переконати кохану людину прийняти лікування від алкогольної залежності може бути складним завданням. Багато наркоманів відмовляються визнати, що мають проблеми. Інші обіцяють кинути пити і ніколи цього не роблять. Є також наркомани, які обіцяють лікувати алкогольну залежність, але знаходять виправдання, щоб затягнути момент.

Якщо ви проаналізуєте їх реакцію, ваші інстинкти підкажуть, якщо вони не хочуть лікуватися. Тоді вам потрібно буде переконати їх це зробити. Очевидно, що простої розмови недостатньо. Вам знадобиться більш складна стратегія. Вона складається з семи кроків. Хороша новина полягає в тому, що слідувати за ним не так складно, і якщо ви дотримуватиметеся цього, це забезпечить бажані результати.

7 кроків, щоб переконати коханого в лікуванні алкогольної залежності

1. Оцініть і прийміть власну ситуацію

Іноді нам хочеться по-справжньому погано вірити своїм близьким, коли вони кажуть нам, що вони все контролюють, і вони вживатимуть заходів. Ми чекаємо і чекаємо, ми знаходимо для них виправдання і прощаємо їм кожен раз, коли вони псуються.

Якщо це ваша ситуація, настав час зіткнутися з реальністю. Без належного лікування ваша кохана людина не одужає. Якби вони контролювали і змогли кинути пити самі, ви б не читали цього.

Вони цього не роблять, тому ваш обов’язок – переконатися, що вони отримують необхідне лікування. Прийміть це і підготуйтеся до майбутнього, оскільки вам обом буде нелегко, і вам потрібно бути сильними для обох. Якщо ви будете послідовними у своїх зусиллях, то досягнете успіху.

2. Виховуй себе

Знання того, що ваша кохана залежна від алкоголю, а її залежність загрожує здоров’ю та самопочуттю, недостатньо. Ви повинні розуміти, що вони переживають як наркоман і що вони переживають у процесі одужання, як фізично, так і психічно. Якщо ви цього не зробите, ви не зможете зв’язатися з ними та надати їм необхідну підтримку.Оцініть ситуацію свого коханого
Алкогольна залежність має різні стадії, і кожен етап вимагає різного підходу. Якщо ви зловите кохану людину рано, можливо, вам буде легше змусити їх зрозуміти свою ситуацію та діяти відповідно до неї. Однак, можливо, справа вже зайшла занадто далеко і вимагає більш рішучих заходів. Важливо знати, де знаходиться ваша кохана людина і що їй потрібно.

3. Допоможіть коханій людині отримати уявлення лікаря про їх залежність

Знайдіть привід, щоб відвести кохану до лікаря. Це може бути звичайна перевірка, розслідування нездужання, на яке вони скаржилися, або навіть ваша власна потреба в підтримці. Попередньо поговоріть з лікарем, поясніть ситуацію та попросіть про допомогу.

4. Лікарі розуміють залежність від алкоголю та мають різні методи підвищення обізнаності щодо цього питання.

Вони також поважають конфіденційність лікаря та пацієнта. Вони можуть досягти успіху там, де ви зазнали невдачі, а саме – дати зрозуміти коханій людині, що у них є проблема, і вона потребує допомоги.

5. Зупиніть фінансувати наркоманію коханого

Якщо ви якимось чином допомагаєте коханій людині підсилити її залежність, вам потрібно зупинитися. Видаліть з дому весь алкоголь і припиніть давати коханому гроші. Попросіть когось, хто може фінансувати свій порок, зробити те саме.

Вони можуть вигадувати виправдання та привід, але не впадають у них. Запропонуйте здійснити платежі самостійно та поясніть, чому ви не можете дати їм гроші. Залишайтеся спокійними та уникайте конфронтацій.

Ви не хочете вступати в бійки і визначати, чи кохана людина пропала безвісти на кілька днів, але ви не можете продовжувати викидати гроші з вікна. Дискретно контролюйте їх витрати та відстежуйте будь-які цінні активи, щоб запобігти пробудженню за невиплаченими боргами або відсутніми майнами.

6. Будьте підтримуючими та заохочуючими та не вдавайтесь до провини

У їхньому серці ваша кохана людина знає, що робить щось не так. Нехай вони побачать, що, хоча ти завдаєш болю, ти все одно любиш їх, і вони все ще можуть розраховувати на тебе. Дайте їм відчути, що ви розумієте їх боротьбу, знаєте, що вони намагаються, і ви будете поруч з ними.

Деякі наркомани справді ведуть внутрішню боротьбу, щоб здатися, і правильне ставлення може схилити рівновагу на свою користь. Конфронтування з їхньою поведінкою та звинувачення можуть мати протилежний ефект. Вони можуть почуватись покинутими, самотніми, ображеними і падати зануренням ще глибше, щоб заспокоїти ті сум’яття.

7. Вжити заходів

Іноді, незважаючи на всі зусилля своїх близьких, алкоголіки все одно відмовляються лікувати алкогольну залежність, хоча вони вкрай потрібні. Ви не можете допомогти їм по-своєму. Зверніться до оздоровчого центру та поговоріть зі своїми професіоналами. Вони проконсультують вас і допоможуть спланувати втручання.

Настав час зібрати всіх, хто піклується про вашу кохану людину, і переконатися, що ваше повідомлення потрапило. Крім того, вам потрібно показати їм, що іншого шляху не існує. Поставте їм ультиматум і дотримуйтесь його. Якщо вони звернуться за допомогою, вони отримають всю вашу підтримку. Якщо вони продовжать шлях, який вони обрали, вони втратять усе.

Якщо ви давали інші ультиматуми і ніколи їх не виконували, вони можуть опиратися. Покажіть їм, що ви не жартуєте. Вашій коханій людині потрібен дзвінок для пробудження, і це залежить від вас та всіх інших. Якщо ви зробите це правильно, вони рано чи пізно приймуть допомогу.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on vk
Share on telegram
Share on odnoklassniki
Share on whatsapp
Share on email
Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn