+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

5 застарілих міфів про куріння

 • Е-сигарети не так небезпечні для здоров’я, як звичайні
  Немає об’єктивних даних, які підтверджують безпеку е-сигарет, тому що не проводилося їх довгострокових досліджень, а їх вплив на здоров’я сьогодні в точності невідомо. Саме це може бути причиною того, що е-сигарети вважають безпечними. Оскільки у е-сигарет немає фільтрів, все хімікати курець втягує прямо собі в легені. До того ж не доведено, що видихається і повна хімікатів «водяна пара» безпечна для інших людей, що знаходяться в приміщенні.

 • Е-сигарета допомагає кинути палити
  Вживання е-сигарет може точно так же викликати поведінкову звичку, це просто куріння іншого типу, яке теж шкідливо для здоров’я. Швидше, е-сигарети завоювали популярність завдяки тому, що було заборонено куріння в приміщеннях. Оскільки закон забороняє продаж рідин для е-сигарет з нікотином, поширені і т.зв. підпільні товари, які зазвичай зроблені в Китаї, а вплив їх інгредієнтів на здоров’я невідомо. Промислово вироблений нікотин – це вкрай отруйна речовина!

 • Пасивне куріння зовсім не так небезпечно, як звичайне куріння
  Дим, який не видно оку, але який ви чуєте носом, в рази небезпечніше, тому що у курця є фільтр, а у вартого поруч немає ніякого захисту від вдихуваного отруйного диму. Особливо сильно впливає пасивне куріння на дитину, чий організм і імунна система набагато слабша, ніж у дорослих. До того ж у дитини часто немає можливості покинути задимлену зону. Батькам важливо пам’ятати, що куріння в приміщеннях і в машині дуже небезпечно для дитини, тому що отруйні випаровування осідають на меблях і сидіннях автомобіля.

 • Загубной тютюн допомагає зосередитися
  Навпаки, загубной тютюн, або снюс, викликає більшу залежність, ніж куріння, оскільки рівень нікотину в організмі більш рівний. Загубной тютюн пошкоджує центральну нервову систему, надаючи наркотичну дію і викликаючи тривожні розлади, складності з концентрацією уваги. До того ж він в 2-4 рази швидше звичайних сигарет викликає нікотинову залежність, призводить до хвороб і запалень ясен і руйнування зубів. Загубной тютюн містить в 2-2,5 рази більше нікотину, ніж сигарети, близько 2000 хімічних сполук і близько двадцяти канцерогенів.

 • Кальян – це невинне проведення часу, а не куріння
  Використовуваний в кальяні тютюн містить нікотин, легко викликає залежність. Насправді під час одного звичайного годинного сеансу курець кальяну може вдихнути більш ніж в 100 разів більше отруйного диму, ніж з однієї звичайної сигарети. Куріння кальяну часто вважається настільки невинною забавою, що багато батьків не забороняють цього навіть дітям і підліткам. Насправді ж, куріння кальяну – це не просто проведення часу в компанії, воно також викликає нікотинову залежність і збільшує ризик стати курцем сигарет. Вода в кальяні не утримує багато шкідливих речовин, і навіть після проходження водного фільтра дим містить багато токсичних речовин. А використання одного мундштука декількома курцями загрожує ризиком заразитися інфекційним захворюванням, наприклад, гепатитом С, губні герпесом, вірусами дихальних шляхів, туберкульоз, запаленням печінки та ін.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn