+ 38 067 686 57 68

NODASukr

Життя яскраве без наркотиків алкоголю паління

Про Залежність

Життя яскраве без наркотиків, алкоголю, тютюну.

5 міфів про одужання.

Правда про 5 міфів про відновлення

Як ми всі знаємо, існує маса стереотипів та стигм, які оточують залежність та одужання. На жаль, ми повинні витратити час на розвінчання цих міфів про відновлення, щоб просвітити громадськість та надати допомогу та лікування тим, хто цього потребує. Якщо ми не докладемо всіх зусиль, щоб створити середовище, яке сприймає та сприяє одужанню, ми будемо продовжувати спостерігати за втраченими життями та епідемією наркоманії. Ось 5 розвінчених міфів про відновлення.

 1. Ви тверезі, лише якщо перебуваєте в АА
  Анонімні алкоголіки – основний шлях лікування розладу вживання алкоголю. Щоразу, коли ми чуємо слова алкоголізм, наркоманія або алкоголік, ми автоматично думаємо про АА та 12 кроків. Люди, які мало що знають про тверезість, думають, що якщо ти тверезий, то повинен бути членом АА і проводити ночі в церковних підвалах, п’ючи каву. Однак у сучасному світі це просто неправда. АА – це лише один із багатьох шляхів до одужання, і він не є вимогою для тверезості. Деякі люди тверезіють самостійно, а деякі використовують інші програми. Ви тверезі, коли утримуєтесь від наркотиків та алкоголю, яким би способом це не було.
 2. Якщо ви використовуєте медикаментозне лікування, ви насправді не тверезі
  У спільноті відновлення існує хибна думка, що якщо ви використовуєте такі ліки, як метадон або бупренорфін як компонент для відновлення, ви насправді не тверезі. Медикаментозне лікування (MAT)- це форма лікування наркоманії, яка поєднує в собі ліки, консультування та поведінкову терапію. Призначення ліків людям із порушеннями вживання опіоїдів допомагає регулювати хімію головного мозку, блокувати ейфоричну дію опіоїдів, полегшувати тягу та нормалізувати функції організму без негативних наслідків зловживання наркотиками. Деякі люди не вважають, що це ефективна тактика лікування, оскільки вони використовують опіоїди для лікування опіоїдної залежності. Деякі люди вважають, що ви не можете бути тверезими, якщо використовуєте ці ліки для відновлення. MAT – це форма зменшення шкоди, яка рятує життя. Ви можете бути абсолютно тверезими за допомогою ліків.
 3. Люди, які одужують, не ходять туди, де люди п’ють
  Передбачається, що люди, які більше не п’ють, не хочуть знаходитись ніде, де присутній алкоголь. Перш за все, одужання кожної людини є її власним. Це правда, що деякі тверезі люди можуть не почуватись комфортно в певних ситуаціях, пов’язаних з пияцтвом. Вони вирішують, куди вони вирішать піти і провести час. Однак це неправда, що ми не ходимо місцями, тому що люди будуть пити. Якби ми це зробили, нам довелося б уникнути більшості соціальних взаємодій та життєвих подій на все життя. Я все ще насолоджуюсь випадковими веселими нічними танцями в клубі, потягуючи газовану воду. Кожна людина, яка одужує, повинна вирішити, які події вона відвідує, як довго вони залишаються та які межі своєї тверезості вони мають.
 4. Вам потрібно мати негативні наслідки, такі як тюремний термін, щоб бути на видуженні
  Ми всі чули це, “але ти не потрапив до в’язниці, але не потрапив у біду!” Я незліченну кількість разів виправдовував своє власне пиття. Якщо я не звільнявся з роботи або не втрачав нічого важливого для мене, мені не потрібно було тверезим. Також ми нормалізуємо негативні наслідки вживання алкоголю. Наприклад, я одного разу зламав руку в затемненні і просто сказав усім, що це тому, що я був на високих підборах і спіткнувся. Істина полягає в тому, що ці негативні наслідки не тільки не є нормальними, вони є небезпечними. Будь-хто може отримати користь від одужання. Вам не потрібно впадати в дно, щоб змінити своє життя і кинути алкоголь та наркотики.
 5. Люди в одужанні менше, ніж
  Це іноді підсвідоме упередження, яке ми маємо на увазі щодо людей, які одужують. Зізнаюся, я навіть думав про це ще до того, як протверезіти. Раніше я думав, що з людьми, які мусять протверезіти, щось не так: що в них щось неповноцінне, що вони менші, ніж з якихось причин. Я думав, що їхнє життя було менш веселим і менш насиченим, ніж моє. Люди, що одужують, не менше; ми всі однакові, ні кращі, ні гірші. Ми отримуємо задоволення, живемо вільно і щодня працюємо над тим, щоб покращити себе.

Давайте продовжувати розвінчувати ці міфи про відновлення та показати світові, що відновлення можливо для всіх нас, незалежно від того, яка наша історія.

Важливо: Матеріали, які використані для написання публікації були взяті з відкритих джерел  мережі інтернет. В публікації можуть бути допущені неточності тому, для більш ґрунтовного вивчення  теми, радимо вивчати її з кількох джерел на основі чого робити висновки. Інформація не призначена для використання як лікувальний посібник. Автор не бере на себе  відповідальності за шляхи її використання, читачами. Якщо ви або ваші близькі потребують лікування чи консультації, можете звернутись за телефоном лінії підтримки + 380 67 686 57 68 та отримати необхідну інформацію.

Поділитися

Facebook
Реклама
Погода
Категорії
Схожі записи
Реклама
Поширити
Facebook
Twitter
LinkedIn